خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
پخش محتویات گجت بر روی سایر ابزار ها با iMediaShare
اطلاعیه ها

تبلیغات


پخش محتویات گجت بر روی سایر ابزار ها با iMediaShare

پخش محتویات گجت بر روی سایر ابزار ها با iMediaShareReviewed by سام on Aug 8Rating: 5.0پخش محتویات گجت بر روی سایر ابزار ها با iMediaShareدرصورتی‌که علاقه‌مندید محتویات تلفن هوشمند یا تبلت خود را در صفحه‌ی نمایش بزرگ‌تری به نظاره بنشینید، iMediaShare یکی از بهترین اپلیکیشن‌هایی است که امکان مدیریت این‌گونه ارتباطات را فراهم می‌کند. با این اپلیکیشن می‌توانید کلیه‌ی محتویات صوتی و تصویری موجود در ابزارهای متصل به شبکه یا حتی محتویات درون شبکه‌های اجتماعی را کنترل کنید.

iMediaShare-1

درصورتی‌که علاقه‌مندید محتویات تلفن هوشمند یا تبلت خود را در صفحه‌ی نمایش بزرگ‌تری به نظاره بنشینید، iMediaShare یکی از بهترین اپلیکیشن‌هایی است که امکان مدیریت این‌گونه ارتباطات را فراهم می‌کند. با این اپلیکیشن می‌توانید کلیه‌ی محتویات صوتی و تصویری موجود در ابزارهای متصل به شبکه یا حتی محتویات درون شبکه‌های اجتماعی را کنترل کنید.

یکی از بهترین قابلیت‌های iMediaShare قابلیت مدیریت کلیه‌ی محتویات دیجیتال موجود در تبلت و تلفن هوشمند و همچنین برخی از سرویس‌های تحت وب محبوب کاربران است. پنجره‌ی اصلی این اپلیکیشن شامل قسمت‌های مختلفی ازجمله: ویدئوها، تصاویر، موزیک‌ها از منابع داخلی شامل حافظه‌ی داخلی و همچنین سایر منابع ازجمله شبکه‌ی اجتماعی فیس‌بوک و سرویس پیکاسا است. باوجود چنین قابلیتی می‌توان حتی فیس‌بوک را نیز به صفحه‌ی نمایش بزرگ تلویزیون انتقال داد. با استفاده از Local Network می‌توان در صورت اتصال به شبکه‌‌ای محلی، لیست تمامی ابزار‌های موجود باقابلیت نمایش تصاویر را نشان می‌دهد.

 

iMediaShare-2

اما لیست ابزار‌هایی که این اپلیکیشن از آن پشتیبانی می‌کند نه‌فقط تلویزیون متصل به شبکه، بلکه تمامی ابزار‌هایی شامل کنسول‌های بازی، بلوری پلیرها، دستگاه‌های صوتی و تصویری و مدیا باکس‌ها است. با انتقال تصاویر به تلویزیون، می‌توان از تلفن هوشمند خود به‌عنوان ریموت کنترل نیز استفاده کرد که در این صورت کنترل ویدئوی در حال نمایش نیز با سهولت انجام می‌پذیرد.

iMediaShare-3

    

مشخصات

تعداد بازدید : 1862
منبع : مرجع تخصصی میهن یو
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.